Kia Rio me regjistrim 1 vit -03

Shitet nga: Diellza 24 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Rio
Kia rio full ekstra xhama elektronik,goma te veres dhe te dimrit,kilme, i rujtun shume,hargjon pak,regjistrim nje vit.
Per me shume informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim