Kia Sorento 2.5 Diesel 2005 Automatik

Shitet nga: Lumbardh 30 Sht 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
Kia sorento 2.5 diesel ,
Opsionet Automatik, Lekur, Uleset me nxemje, Gjamat me rryme, Pasqyret me rryme, Klimatronik, 4x4 Etj

Vetura esht ne gjendje shum te mire dhe nuk ka defekte

Rexhistrim deri ne shkurt 2016

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim