Kija-Sportage -02

Shitet nga: Anik 06 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Përshkrimi:
2.0 Turbo Dizel,
Reduktor manual 4x4,
Klimë,
Gome të Reja,
Centrallë dhe Alarm,
I servisuar (104000 KM Të Garantuara),
Tregera për Bartje dhe Kukë Tërheqëse ,
Regjistrim 1 vit
Të interesuarit na telefononi nga ora 8-18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim