Knauf glet fasada -00

Shitet nga: Knauf 04 Shk 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm te gjitha renovimet e shtepijave banesave dhe hymjeve te banesave
Knauf glet fasada policolor
Keramika
12puntor jemi
Ne 045632994
Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim