Komb vw t4 2.5 tdi -00me dogan

Shitet nga: Rinori... 09 Pri 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
2.5tdi ne gjendje shum te mir 049191718
Me dogan dhe homologim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim