Kombi -04

Shitet nga: kusha 17 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 999 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura posedon
Klim atronik
Klim dy zonale
Cenzor parkimi para dhe mbrapa
Bord kompujter
Esp
Abs
Airbag
Navi
Maps
Mp3
Bluetoothe
Shanzer me 6 cd
Tv dvd mbrapa si dhe para
Karika me nxemje
Cenzot shiu
Tempomat
Alogenka
4 GOMA TE REJA ME FELLGA
PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE TEL 049 537201 049284283
MUNDESI NDRRIMI ME VETUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim