Kombi LT 4600 Transportus -04

Shitet nga: Fadil 08 Qer 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Furgon/Kombi transportus per bartjen e mallrave te ndryshme eshte ne gjendje shume te mire.
ne dy ante ka dyre per hyrje mbrapa

Eshte i doganuar, (me pare ka qen ne tabela RKS po pasi nuk ja kem vazhdu regjistrimin qe per 2013 i kemi kthy tabelat)

Per informata me te hollsishme mune te folni me pronarin ne tel. dhe te gjithe te interesuarit mund te vine te shohin kombin per se afermi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim