Kombi bus LT35-15 ulese -99

Shitet nga: Bekim 02 Maj 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet kombi busi lt35 me 15 ulesene gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe teknike, me klime-vibrastor-tahograf.muzike extra, felne me goma te reja te veressi dhe te gjitha servisimet me rregull.
kilometra te kalume 310.420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim