Kombi mercedes sprinter 208 -95

Shitet nga: Mercedes sprinter 208 23 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kombi mercedes sprinter 208 dizell 2.2 , Motorrin eka shum te mir nuk harxhon as nje pik ulje harxhimet e vogla te naftit . Investime ne motorr dhe trap nuk duhet te behet kurgjo . Servisin eka te kryer edhe per 10.000 Km .

Shes mercedes sprinter 208 .
Viti i prodhimit 1995
Modeli 208
DIzell 2.2

045 616 978
049 222 272


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim