Kombi t3 -92

Shitet nga: arben 16 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Kombi per udhetar dhe transport,
Ne gjendje te regullt,regjiyrim deri ne 28.04.2015
1.9 d.
Per me shum info.tel.
044 189 290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim