Kombi t4 -99

Shitet nga: bini 06 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Prishtinë
shes dhe ndrroi kombi t4 ne gjendje shum te mir 2.5diesel 8ulse me klim dabell klim para dhe mbrapa te gjitha servisimet e kryera ne gjendje sshum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim