LIMO LINCOLN 2004 -04

Shitet nga: Agim Sejdiu 12 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Limousine lloj Lincoln viti prodhimit 2004 me ngjyre te bardh, 10 ulese veture super luksoze per dasma dhe ahengje te ndryshme.E doganuar dhe e rexhistruar ne KS ne gjendje shum te mir teknike
Numri kontaktues: viber +16178325885 , 044-121-228. , 044272015. Limozinen mundeni me pa tek Restaurant 3 yjet rreth magjistrales Prishtin-Ferizaj ne Prelez te jerlive te Luli 044-121-228
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim