Shes Lada Niva - 2002

Shitet nga: Niva 31 Mar 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lada
Modeli: Niva
Shes veturen e tipit Lada Niv 1.7 benzins,viti i prodhimit 2002 ne gjendje te rregullt teknike si dhe i regjistruar.

Ndrrim nuk bej.


passat,audi,mercedes,golf,bmw,opel,renault
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim