lamborghini

Shitet nga: ps4 01 Dhj 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lamborghini
Modeli: LM
vetur luksoze
14Litra benzin në 100kilometra
viti I prodhimit 2010
ka disa gërvishtje para dhe prapa
Mund ta shikoni makinën
Dua kunsumator serioz
Qmimi I diskutushm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim