Lancia Lybra 2.4jtd manual -01 RKS 1 vit te plote

Shitet nga: Lancia 13 Maj 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Lancia Lybra
Vetura eshte ne gjendje prefekte me te gjitha paisjet
Dhe me full Opcione
Posedon drita bi-xenon , xhama elektronik , klime dy zonale,
Zerim Bose , Navigacion , shanzher me 6 cd , fellne te aluminit 16"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim