shes me regjistrim

Shitet nga: luan 23 Gsh 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Ypsilon
shes Lancia Y
punon ka grvishje dhe motori punon nuk ka shum kompresion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim