MERCEDES .220 .DIZELL -09.

Shitet nga: MERCEDES 15 Mar 02:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MAKINA ESHTE GJENJDE TE REGULLT,ESHTE .................PA DOGANUAR .,,,,,,,,,,,,,,, SHITET ME PARA KESH DHE MUNDESI NDRRIMI ME MAKIN ME TE RE OSE BANES .. TRUALL.MUNDET EDHE ME GJERA TJERA. NUMRI TELEFONI ---049 690 444 OSE 045 690 444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim