MERCEDES 200 DIZELL VITI 1987 RKS 9 MUJ -87

Shitet nga: MERCEDES 13 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes 200 dizell
Rks deri ne tetor 2015
Shum ne gjendje t mir
motoori ka super gjendje
i ruajtun si brenda ashtu dhe jasht
fabrikisht dizell
i garantum per dokumenta
Goma t mira
Centrall
Fellne
Shiber
Hipotek nuk asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim