MERCEDES 240 D 1984 -94

Shitet nga: MERCDES 26 Mar 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes 240 d viti 1984 gjendje shum te mir motorike dhe jasht interier shum te ruajtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim