MERCEDES BENZ 300 SEC Turbo Diesel i restauruar ..

Shitet nga: cimi 05 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
MERCEDES BENZ 560SEC, por motorrin e ndrruar ne Gjermani me letra 300Turbo Diesel
viti 1987,
kubikazha 3000,
kilometra te kaluara 260000km,
mundeni me kontaktu prej ores 08 deri ne ora 21, dhe mundeni me pa veturen cdo dite te javes,
cilindra 6,
tempomat,
me klim por i mungon lidhja dhe ftofsi i klimes,
lekur,
xhama elektronik,
karrikat me nxemje edhe qe levizin elektronike,
rripat per siguri automatik,
alofellne me goma gati te reja 17",
Vetura eshte restauruar ngjyrosur komple po ashtu edhe podi i ngjyrosur me plastobit-kobit ne gjendje shume te mire,ne garazh shume te rregullt per mirmbajtjen e nje veture te vjeter,
viber kontakti 0038649831202,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim