MERCEDES BENZ 500SEC -1984 AMG V8

Shitet nga: cimi 23 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Prishtinë
MERCEDES BENZ 500SEC AMG
viti 1984,
kubikazha 5000,
kilometra te kaluara 210000km,
mundeni me kontaktu prej ores 08 deri ne ora 21, dhe mundeni me pa veturen cdo dite te javes,
cilindra 8,
tempomat,
me klim por ka nevoj me mbush klimen,
lekur,
xhama elektronik,
karrikat me nxemje edhe qe levizin elektronike,
rripat per siguri automatik,
alofellne me goma te reja 17'',
ne gjendje te shkelqyer me spojlera AMG dhe te gjitha pjeset origjinal,
ne Kosove ka ardhur nga fillimi i vitit 2000 me tabela RKS por i qlajmruar pa denim,
pjes rezerv:,ftofsin,karrikat interierin etj,
Vetura eshte ne garazh shume te rregullt per mirmbajtjen e nje veture te vjeter, vetura i ka 32 vjet normal ka nevoj per rregullimin e imtesirave por ne pergjithesi eshte ne gjendje te rregullt. blersit serioz,
viber kontakti 0038649831202,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim