MERCEDES C220 ELEGANCE -04

Shitet nga: mercedes 11 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHes dhe nderroj MERCEDES C220 ELEGANCE 2004

Ne gjendje super te mire. Liber servisi. 2 qelsa.etj etj.
Regjistrimi i pare ne RKS. Nga Belgjika.Deri nentor 2015.

Me ndrrim.
Preferoj vetura te jete AUTOMATIKE .po mund te jete edhe manual nese me pelqen.

Viber : +38649357437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim