MERCEDES ML 270 -02

Shitet nga: Mercedes ML 270 03 Gsh 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 888 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes ML 270

Opcionet:

- KLIMA AUTOMATIK
- KARRIKA ME NXEMJE
- KARRIKA TE LEKURES
- NAVIGACION
- 4 DRITARET ELKTRIKE
- FELLNE 17 ME GOMA MATADOR
- TEMPOMAT
- BORDCOMPUTER
- HALLOGEN
- RETROVIZOR ELEKTRIK
- 5 KARRIKA (TE PARAT ELEKTRIK)

Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Dhe eshte ne Kosove deri me 20.07.2015.

Numrat kontaktues:

044 151198 dhe 049 622 699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim