MERCEDES R320 CDI -08

Shitet nga: suad 23 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES MERCEDES R320 CDI 4 MATIC NGJYR E HIRIT METALIKE I SAPO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR NE GJENDJE PERFEKTE POSEDON NAVI KLIM PARA MBRAPANKOMANDA NE TIMON MBYLLJE QENDRORE MBYLLJE TE PASQYREVE XENON TEMPOMAT FELLNE ALUMINI 6 ULSE GJAMA TE ERET FABRIKAT KUKEN DHE SERVISINIJ KOMPLET TE KRYER ME TE GJITHA VAJERAT DHE FILTERAT..QMIMI I ARSYESHEM PER ME SHUM INFO JU LUTEM NA KONTAKTONI NE TEL:044/328/020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim