MERCEDES S 320 CDI AVANTGARDE -08

Shitet nga: AutoSherreti 12 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ngjyra hiri e mbyllt metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK , ME DOGAN TE PAGUAR
Opsione : klimatronik dy zonale , timon sport , komandat ne timon ,
shpejtsit ne timon F1 , ulset likur , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , mbajtsin e distances DISTRONIC , navigacion GPS TV HD ,
kameren e nates NIGHTVISION , i hapur lart SHIBER , tempomat ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , bordkopjuter , abs , esp ,
airbag , dritat BI XENON , kamer mbrapa , driatret elektrike ,
mbyllje elektrike , radio CD , fellne 19 . etj FULL OPSIONE
Tel 044 93 00 00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim