MERCEDES S CLAS (SLON) -92 qmimi fix: 2400 euro

Shitet nga: pronari 24 Maj 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES MERCEDES S CLAS (SLON) 2.8 BENZIN NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE OPTIKE,POSEDON:KLIME,LEKUR,GJAMA ELEKTRONIK,FELLNE,GOMA TE MIRA,AUTOMATIK,NGJYRE E ZEZE METALIKE,GJYSME I BLINDUAR,LEKUR,RKS I SKADUAR 10 MUAJ DENIM ETJ.QMIMI:3100 EURO.NUMRI KONTAKTUES:045 804 239.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim