MINI COOPER ONE D-diesel ardhur nga Zvicra i reg..

Shitet nga: xxxxxxx 09 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MINI ONE D-turbo diesel, i ardhur nga Zvicra eshte i regjistruar ne RKS dhe ka sigurim kasko
Eshte shume i ruajtur nga brenda dhe jashte, siq mund ta shihni dhe nga fotot
Posedon klimen, karrigat gjysem lekure dhe kulmi panoramik, disqet e pare me ventilim, nuk ka rryp dhembezor po zingjir.
Shpenzimet ne karburant: 4.5-5 L/100km
Gomat te reja

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim