MINI Cooper -03

Shitet nga: Ismail 20 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Mini kuper 1.6 16v sport esht ne gjendje shum te mir dhe i rujten si mrenda ashtu edhe jasht filterin e ajrit sport zerin e qet shum te mir per me shum informata me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim