Mini Cooper

Shitet nga: Dea 13 Shk 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini Cooper ,eshte veture ne gjendje shume te rregullt. Benzin,1.6 kubik, ngjyre gjelbert me te bardh,me vetem 130 000 km te kaluara. Eshte i regjistruar dhe siguruar deri ne gusht te vitit 2016. Cmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim