MINI COOPER 1.6 2005

Shitet nga: ... 13 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 850 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Ngjyra e bardhe , dritat BI XENON , i hapur lart PANORAM . Klim , me goma te reja te dimrit . Regjistrim i par i ardhur nga zvicra , regjistrim dhe 8muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim