MINI COOPER 1.6 benzin viti 2003 Flm u shit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 25 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
MINI COOPER 1.6 benzin viti 2003 ne xhendje shume te mife teknime dhe optike i doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim