Mini Cooper -Benzin 1.6 /2003

Shitet nga: Dea 11 Shk 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Veture ne gjendje shume te mire. I regjistruar dhe siguruar deri ne gusht te viitit 2016. Me vetem 130 000 te kaluara. Cmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim