Shes mini cooper

Shitet nga: ------ 11 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 550 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Shes mini coper 1.6 benzin ne gjendje shum te mir teknike dhe optike e regjistruar rks shum i rujtun per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37745645345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim