mini cooper

Shitet nga: fidan 23 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini cooper 2005 1.6 benzin me panoram dhe muzik extra klimatronik ne gjendje shume te mire si brenda dhe jashte, bejme edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim