Mazda MPV 2.0 Dizell -04

Shitet nga: Naser 06 Krr 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura Mazda MPV-Dizell.--7 Ulese--Vetur familjare dhe ne gjendje shum te mire
E ardhur nga Gjermania para 6 muajsh.ende e pa doganuar
--Ngjyre metalike e bronzt.--Me goma te Veres dhe te Dimrit
te kaluara 170 000..-tel 045202798.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim