Mazda 121 -93

Shitet nga: Mazda 121 25 Gsh 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 121
Shes Mazda 121, 1.3 Benzin viti i prodhimit 1993. Ngjyre vishnje metalike me 199.000KM. Mund te hapet larte dhe behet cabrio. Vetura eshte ne gjendje te mire dhe eshte vozitur vetem nga une. Ka xhamat elektronik dhe radio me USB dhe SD Card, poashtu ka 8 pale goma, te veres dhe te drimit. Ka regjistrim deri ne prill te vitit 2016. Vetura nuk e ka asnje defekt !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim