Vetura MAZDA 3

Shitet nga: ... 12 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 3
Kapaciteti i motorit 1.6 ,80 kw ,viti i prodhimit 2005 .Vetura eshte e paisur me klim tronic ,gjithashtu edhe me sensor dhe eshte shume e ruajtur .Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim