Mazda 626

Shitet nga: qerim 21 Sht 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 626
mazd 626 shitet apo ndrohet esht tip top ne motor dhe ne trapa esht konpres esht shum e mir arsyja e shitjes kam tjeter kerr shes me fellne edhe pa fellne me ndrim ka tjeter qmim kam edhe nje mazd tjeter te njejt me ngjyr me krejt shiten dyjat 1200 7 muj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim