U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: Auto Sallon AleA 12 Maj 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
MAZDA RX 8

MANUAL 6+1 SHPEJTSI

VITI I PRODHIMTI : FUND 2004

NGJYRA : E KUQE

REGJISTRIM RKS

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

KLIMTRONIK
RADIO CD DVD MP3
ULSE LEKUR ME NXEMJE
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ

QMIMI : 6999 EURO ME KESH

QMIMI ME NDRRIM 8000

TEL : 044 838 848 049 844 811 SHAQA

AUTO SALLON ALEA
GJINDET N KM E 5 PRISHTIN MITROVIC N MAZGIT
PERBI HOTEL BENI AFER RENULT KOSOVA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim