Mercdes C avangard automatik -02

Shitet nga: mercdes benz 17 Shk 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shes mercdesin c 270 anvadgarde rks 10muj ne gjendje te rregulltt teknike si dhe optike
vetura i ka servisat me rregull
posedon
automatik tiptronik
karrika me nxemje
210 mij tkalume tgarantume
4 goma dimi +4 goma vere
liber servisi
gjama me rrym
karrika me rrym
dy qelsa
klima funksionale
tempomat
bord kompjuter
pulla ne timon etj
me ni fjal vetura esht full ekstra
vlen te ceket se nuk esht hipotek mund te perkthehet brenda ores te noteri
ndrimi i mundshem
qmimi i diskutushem
044424800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim