Mercedes -85

Shitet nga: Premtim 27 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura gjendet ne gjakov dhe osht shum ne gjendje. Te mir teknike
Regjistrrim deri ne muji e 5 2015 pres bleres serjoz
Ne info 049233-640 044426-913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim