Mercedes -86

Shitet nga: Hysen 07 Pri 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
She's mercedes orgjentisht eshte ne gjendje te mir ka regjistrim dhe 7 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim