Mercedes -89

Shitet nga: Astrit 27 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Viti 1989
modeli kupe C124 me dy dyer i bame Dizel (motor i mire viti 1996)
Klima
Karrika lekure
Xhama elektronik
ABS
Fellne 15 (dhe dy pare rezerve - AMG 17 me goma dimri edhe 18 goma vere )
I regjistruar ne Prishtine 01 deri ne muajin e 06. 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim