Mercedes 190 D 2.5 Automatik -87

Shitet nga: ******* 17 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
-Shes Mercedes 190 dizel 2.5
-Posedon:Marshi automatik,abs,cd,alarm,goma te reja.....
-Vetura esht i ruajtur mbrenda dhe jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim