Mercedes 190 -88

Shitet nga: Mercedes190 12 Mar 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mercedes 190 dizel viti 88. I regjistruar ka goma te reja te dimrit, servo, karrigat me nxemje, eshte ne gjendje shume te mire, si dhe i ruajtur si mbrenda ashtu dhe jashte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim