Mercedes 190 2.5 -88

Shitet nga: Kemajl 09 Maj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura Mercedes 190,dizel motori 2.5 me librez vetura eshte ne gjendje te rregullt, regjistrim ka deri ne muajin nentor.Vetura ka gjithqka me rregull :trapin,amortizerat,dhe gumat ika tmira,vetura ka vajin e ndrrum.Bejm ndrim , faleminderit per mirkuptim?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim