Mercedes 190 D -85

Shitet nga: Xhevdeti 14 Pri 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura është në gjendje jashtzakonisht të mirë në tërsi,motori dhe (ndrruesi i marsheve me 5 marshe) jan të vitit 88,xhamat +shiberi dhe antena me rrym,.Eshtë i Qlajmruar,qdo pjesë i funksionon për merak,pa korozion,gomat e pasme të reja (dimër) _të parat të mira (verë),..ska nevoj për kurfar investimi përveq regjistrimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim