Mercedes 190 D 2.5 -87

Shitet nga: fuli 15 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ose ndrrohet mercedes 190D 2.5. Shum i ruajtur dhe shum sene extra mercedesi ka regjistrim deri me 19 07 2015.
Posedon
-Xhamat elekronik
-Ulset e para te mercedesit c class
-Shiber dach
-Muziken shum te fort DVD-NAVI-Blototh-USB-MMC-Perforcues mbi 30000Wat
-Dy pal Fellne te veres 215-40-17 dhe te dimrit me kater goma te reja 195-65-15
-Farat kristal dhe ka Xenona Bigxenon
-Shtopat e mbram i ka te AMG Black edition
-Alarm me teledirigjues
-DY qelsa
-Qmimi Pak i negociushem
-Kontakti prej ores 10.00 deri 22.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim