Mercedes 190 D 2.5 -87

Shitet nga: fuli 22 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet mercedesi dhe ndrrohet
Mercedesi eshte diesel motorin 2.5 Marshi 5 shpejtesi
Xhamat elektronik
Shiber dach
Ulset e mercedesit C klase
Muziken shum te mire DVD 7inch tauchscrean Boxa te medhej dhe perforcusen 1200Wat
Llajsnet e gjera
Farat e pare i ka kristal me Big xenon
Shtopat e mram i ka te AMG black edition
Fellnet e veres i ka po ashtu te AMG 215-40-17 me goma te mira
Fellnet e Dimrit i ka Ylli po ashtu me goma te reja te Saves 195-65-15
Rexhistrim ka deri me 30-07-2015
Vetura po ashtu posedon Alarm me mbyllje prej distance me dy qelsa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim