Mercedes 190 d -89

Shitet nga: mercedes 25 Shk 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
vetura eshte ne gjendje te mire teknike me disa vrejtje kozmetike dhe ja vlen te shikohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim